Kočky a problémy s hygienickými návyky

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG
geniedoor catgenie 120
784,30 Kč bez DPH
949 Kč

Průhledná dvířka k poklopu.

Kód: KCGPD

Mějte dostatek trpělivosti a naučte kočku správným hygienickým návykům. Většina koček je čistotných a své hygienické návyky odkoukali již od matky. I přesto kočka potřebuje pravidelnou péči o srst, drápky, uši, oči a zuby. Chození na záchod taky pochopí.

Kočičí toaletu je zapotřebí nejlépe dát na místo, kde bude mít klid a nic ji nebude znepokojovat. V okamžiku, kdy kočka při trénovaní, vykoná potřebu, odměňte ji pamlskem. Toaleta CatGenií je pohodlným řešením pro vás i pro vaši kočku. Automatické nebo manuální nastavení zahájí čištění a zároveň toaletu vysuší. Vy se ani odpadu nedotknete, jelikož všechny nečistoty odchází odpadním potrubím pryč. Toaleta nepoužívá běžné stelivo, ale omyvatelné biologicky rozložitelné granule, které se promývají vodou se zdravotně nezávadným čistícím prostředkem SaniSolution. Kočičí hygiena domácnosti nebyla nikdy tak jednoduchá a pečlivá. Celou péči o čistotu toalety vyřešíte stisknutím příslušného tlačítka. CatGenií zajistí komfort vám, i vašemu čtyřnohému mazlíčkovi.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX