Krytá toaleta pro kočky s omyvatelnými granulemi

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

Jestliže máte doma jednu nebo i více koček, jistě řešíte několikrát do týdne problém s páchnoucí toaletou. V tomto případě lidé nejčastěji vezmou plastové „hrábě“, výkaly polepené kočičím stelivem vloží do plastikového sáčku a ten pak vyhodí do koše. Je ale takový postup správný? Odpověď je jednoduchá – není, a to hned z několika důvodů.

V prvé řadě jde o vaše zdraví – kočky jsou přenašeči nejrůznějších onemocnění a vysoce rizikové jsou z tohoto hlediska právě jejich výkaly, které se bakteriemi a choroboplodnými zárodky jen hemží. Druhým faktorem je hromadění odpadu – sáček bude s ostatním odpadem odvezen na skládky, kde se bude rozkládat stovky let. Z těchto a dalších důvodů vám nabízíme skvělou alternativu – automatickou kočičí toaletu Catgenie.

O co se jedná?Kočičí toaleta

Jak už napovídá samotný název, vše je automatické, a tedy vysoce hygienické. Toaleta Catgenie se připojí ke zdroji studené vody a zároveň musí být napojena na společný odtok z WC a zdroj elektřiny. Uvnitř se nacházejí omyvatelné ekologicky rozložitelné granule, které uspokojí touhu kočky po hrabání, jež je jim zcela vlastní. Poté co kočka vykoná potřebu, tekutá složka proteče přes granule do odtoku. Pevný trus je nabrán do násypníku a granule jsou promyty nejprve studenou vodou a následně roztokem SaniSolution, který odstraní veškeré stopy znečištění. Nakonec jsou granule vysušeny proudem teplého vzduchu, a toaleta je tak opět připravena k použití.

Co všechno Catgenie nabízí?

Po zapojení automatické toalety si můžete vybrat z několika módů nastavení – aktivace kočkou, automatická aktivace a manuální řízení tlačítkem Start. První možnost nabízí ideální řešení v případě, že máte jednu až dvě kočky. Toaleta se aktivuje vždy, když ji kočka použije. Dávkovací zařízení nadávkuje 120 dávek roztoku SaniSolution a toaleta je opět připravena k použití. Druhou variantou je automatická aktivace, u níž si můžete zvolit, v jakém časovém intervalu se toaleta aktivuje. V nabídce máte čtyři možnosti – jednou až čtyřikrát denně – varianty je nejlepší vybírat podle počtu koček. Doplňkovou možností je automatická aktivace tlačítkem Start. Tu doporučujeme v případě, že se kočka teprve učí používat toaletu Catgenie. Může se totiž stát, že zpočátku bude kočka opatrná a bude mít z toalety obavy. V tomto případě doporučujeme nechat u nové toalety její starý „záchod“, který ale bude špinavý. Kočce se přirozeně do znečištěného prostředí příliš nebude chtít, čímž ji nenásilně donutíte použít Catgenii. Také je dobré toaletu spouštět až v okamžiku, kdy kočka není na doslech – ať ji zbytečně neděsíte neznámým zvukem.

A co říci závěrem?

Robotická toaleta Catgenie je tedy skvělým pomocníkem každého milovníka koček. Je ekologická a zároveň se stará o vaše zdraví. Je to podobné, jako když si lidé kdysi poprvé kupovali vysavač – k čemu by jim byl, když přece mají doma koště. Dokázali byste si dnes představit život bez vysavače? Nebo bez mikrovlnné trouby? Nebo bez televize?

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX