Praktická samočistící toaleta pro kočky s možností hrabání

 

Pokud patříte mezi majitele koček, tak jste si určitě všimli, že po vykonání potřeby začne váš mazlíček své exkrementy zahrabávat do steliva. V přírodě jim toto chování zaručí menší šanci toho, že je podle pachu najde některý z jejich přirozených predátorů, ale ve vašem domě tento zvyk zajistí maximálně to, že budete mít třikrát za den co zametat.

Při tomto hrabání kočka navíc často nezaneřádí okolní podlahu pouze stelivem, ale také tím, co se původně snažila zahrabat. V místnosti, kde je kočičí toaleta umístěna, se tak velmi brzy začnou množit bakterie a jiné nebezpečné mikroorganismy, které mohou být příčinou řady zdravotních obtíží. A právě z tohoto důvodu byla na trh uvedena nová moderní toaleta Catgenie, která předchází veškerým problémům spojeným se snahou zachování hygieny v domácnostech s kočkami.

 

roboticka_toaleta_catgenie_120_s_poklopem_a_rohoziCatgenie – záruka kvality a čistoty

Kočičí toaleta Catgenie je plně automatizovaný domácí pomocník, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit výměnu steliva kočičího záchodu. Obsahuje totiž omyvatelné granule, jež jsou po vykonání potřeby vašeho mazlíčka ošetřeny speciálním roztokem SaniSolution, který je zanechá hygienicky čisté a připravené k dalšímu použití. I v těchto granulích si ale vaše kočka může hrabat dle své libosti.

Díky čidlům pohybu se čisticí program neaktivuje dříve, než toaletu opustí. Vysoký rám také minimalizuje případné vyhrábnutí steliva ven z nádoby a vy se už tedy nebudete muset obtěžovat s neustálým odklízením okolního nepořádku. Ulehčete si péči o svého domácího mazlíčka a pořiďte si moderní toaletu Catgenie, kterou si vaše kočka jistě brzy velmi oblíbí.