Robotická kočičí toaleta Catgenie pro více koček

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
catgenie cartridge 02
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution bez vůně vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCB
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

Robotická kočičí toaleta Catgenie je revoluční a jediný kočičí záchod na světě s plně automatickým splachováním a vymýváním. Catgenie plně uspokojí potřebu kočky hrabat, místo steliva na jedno použití však využívá trvale použitelné, hygienické a recyklovatelné biologicky rozložitelné omyvatelné granule. Robotická kočičí toaleta Catgenie je unikátním produktem pro milovníky a majitele koček, kteří už nechtějí řešit neustálou obměnu steliva a dělat si starosti se zapáchajícím kočičím záchodem plným mikrobů. Robotická kočičí toaleta je plně automatická, stačí ji pouze kontrolovat a doplňovat čisticí roztok, Sanisolution. Ten je plně bezpečný z hlediska životního prostředí, biologicky rozložitelný a recyklovatelný. Spuštění samočisticího procesu toalety se může dít třemi způsoby: aktivace kočkou, automatická aktivace toalety jednou až čtyřikrát za den dle počtu koček a manuální spouštění toalety tlačítkem.

Pokud máte více než jednu, maximálně však tři kočky v jedné domácnosti, je pro ně automatická kočičí toaleta Catgenie ideálním řešením. Kočky nerady používají toaletu znečištěnou jinou kočkou, proto bychom museli mít více klasických kočičích toalet. To však v případě robotické kočičí toalety Catgenie není nutné, stačí jen nastavit program „aktivace kočkou“, který toaletu vyčistí ihned po použití a další kočka má toaletu opět čistou. Pro více než tři kočky, starší šesti měsíců a mající průměrnou velikost, se však doporučuje pořízení dvou toalet Catgenie.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX