Záchod pro kočky – který vybrat?

4 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG
catgenie 120 processing unit 230v 2
6 933,88 Kč bez DPH
8 390 Kč

CatGenie řídící jednotka pro robotickou toaletu CatGenie.

Kód: KCGRJ
catgenie sidewalls
1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč
Kód: KCGS

Kočky není potřeba venčit a právě proto je nezbytné, aby měli kvalitní toaletu, kde budou mít své potřebné soukromí. Sháníte novou toaletu pro vaši kočku a nevíte jakou zvolit? Vadí vám ustavičný zápach z kočičí toalety a neustálé čištění? Zvolíte-li správně kočičí toaletu, můžete na všechny nepříjemnosti zapomenout.

Správnou volbou je zajisté kočičí toaleta CatGenie. Automatická toaleta CatGenie vše dělá za vás a vy se nemusíte o nic starat. Čistí i vysouší. Toaleta, je tak neustále čistá a bez zápachu. Ptáte-li se, jak je to možné, pak je odpověď snadná. Toaleta nepoužívá běžné stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné granule, které se spolu s vodou a čistícím roztokem SaniSolution čistí. Odpadní voda s výkaly pak odchází z vašeho domu odpadním potrubím pryč. Nikdy nemusíte shrabovat a vyměňovat stelivo, řešit zápach či prach z toalety. U CatGenie si můžete zvolit až 4 možnosti nastavení čištění pro maximální pohodlí. Toaleta je vhodná i pro majitele více koček.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX