Kočičí záchod s permanentním omyvatelným stelivem

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
catgenie cartridge 02
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution bez vůně vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCB
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

Kočičí záchod, jeho čistění, zápach a nákup steliva je věčný problém majitelů koček. S robotickou kočičí toaletou ale všechny tyto starosti zmizí. Kočičí záchod se nejen sám čistí díky čistícím programům a speciálnímu roztoku, ale také do něj používáme speciální biologicky rozložitelné omyvatelné granule.

Toto stelivo nemusíme měnit. Vždy se při propláchnutí toalety dokonale vyčistí. Permanentní omyvatelné stelivo z kočičí toalety je v toaletě použito pouze pro dobrý pocit kočky z hrabání. Nehrudkuje ale jako klasické stelivo a nevsakuje výkaly ani moč. Čištěním toalety se umyje, vysuší a nedochází tím k jeho výraznému úbytku.

Pokud se přece jen procesem čistění spláchne, je plně biologicky rozložitelné a ekologické, šetří tedy nejen naši peněženku, ale i životní prostředí.

Máte dotaz? Volejte ZDARMA naši infolinku 800 350 350

Více o kočičí toaletě Catgenie:

- Levný kočičí záchod bez zápachu

- Samočistící toaleta pro kočku Catgenie

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX