Robotická toaleta pro kočky

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

V moderních domácnostech jsou běžné činnosti jako úklid nahrazeny robotickými vysavači a mopy. Proč si tedy neusnadnit práci i při úklidu kočičí toalety a nepořídit si robotickou toaletu?

Robotická toaleta pro kočky nám nejen usnadní práci, ale je i ekologická a ekonomická. Odpadne nám nejen péče o toaletu, ale i nákupy kočičího steliva. Navíc se zbavíme úklidu kočičích výkalů, choroboplodných zárodků, prachu a zápachu spojeným s běžnou kočičí toaletou.

Robotická kočičí toaleta Catgenieněkolik režimů spínání čištění toalety, které si můžeme podle potřeby navolit. Robotická toaleta se čistí sama a to průplachem speciálních trvale použitelných a biologicky rozložitelných omyvatelných granulí za pomoci speciálního roztoku. V čistícím programu se robotická toaleta i sama vysuší a je připravena k dalšímu použití.

Robotická toaleta je výhodná i pro domácnosti s více kočkami nebo v případě, že je kočka delší čas sama doma a o čištění toalety se nemá kdo starat.

Máte dotaz? Volejte ZDARMA naši infolinku 800 350 350

Více o kočičí toaletě Catgenie:

- Automatický záchod pro kočky s funkcí "aktivace kočkou"

- Kočičí toaleta s automatickým splachováním

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX